Новости

Реалізація лісової продукції на території України через державну офіційну платформу Прозорро.Продажі

У законодавчих нормах України про реалізацію лісу за останні кілька років відбулося чимало змін. Причому вони були в кращу сторону, оскільки за останніми даними кількість використовуваних шахрайських схем істотно знижено. Це стало можливим завдяки використанню державної віртуальної платформи Прозорро.Продажі. Щоб брати участь в публічних торгах і купувати продукцію за доступною ціною, досить пройти нескладну процедуру реєстрації.

Продаж лісу через офіційну державну майданчик Прозорро.Продажі. Особливості віртуальної платформи для покупців і продавців

Офіційна майданчик була розроблена кваліфікованими фахівцями одночасно декількох уповноважених відомств, серед яких Міністерство економічного розвитку. Основне завдання полягає в мінімізації кількості використовуваних шахрайських схем під час проведення тендерів по реалізації лісової продукції. За допомогою організації публічних торгів через державний електронний ресурс, можна отримати масу переваг. Основними з них є:

  • відкрита і чесна політика проведення аукціонів;
  • відсутність шансів потрапляння на шахраїв;
  • висока, але одночасно з цим чесна конкуренція;
  • наявність великих шансів придбати якісну продукцію за доступною собівартості;
  • жорсткий контроль за проведенням публічних торгів уповноваженими контролюючими органами, в тому числі і численними громадськими організаціями.

Завдяки комплексному підходу до організації публічних торгів, Уряд України істотно виграє. Наприклад, тільки за останні кілька років сумарний приплив капіталу в державний бюджет збільшився до 20 мільярдів гривень.

Це дозволяє утримувати стабільне зростання економіки на тлі світової кризи і виключити різкий стрибок підвищення цін на різні товари народного та промислового споживання.

Як гарантовано виграти в публічних торгах через Прозорро.Продажі

На початковому етапі належить перейти на сайт офіційного акредитованого партнера державної платформи Прозорро.Продажі www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyon-lesa-v-elektronnoj-systeme-prozorroprodazhy/. Їм виступає ТБ «Українська біржа торгів». Через ресурс у користувачів з’являється можливість зареєструвати особистий кабінет для подальшої ідентифікації.

Після натискання на кнопку «Реєстрація» буде відкрита спеціальна форма для заповнення. Після вказівки достовірних персональних даних настійно рекомендується виконати перевірку, щоб уникнути помилок і друкарських помилок. У разі їх виявлення адміністрація буде змушена заблокувати доступ за підозрою в шахрайстві.

Зверніть увагу, всі без винятку користувачі залишають за собою право на оформлення безкоштовної підписки на розсилку системних повідомлень. Це істотний плюс, так як можна першим дізнаватися про останні актуальні новини і не пропустити вигідні публічні торги, які будуть проходити в найближчим часом. Це безкоштовно і не тягне за собою додаткових фінансових витрат.