Новости

ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО: ПРОПОЗИЦІЯ ДЕРЕВИНИ

Цей етап описує процес вибору та призначення головного підрядника. Розробляються незвичайні дизайнерські проекти, тому тендерний процес може відбуватися в будь-який час після отримання початкового короткого проекту і може бути одно- або двоетапним.

У два етапи, якщо процес торгів буде прийнятий, підрядник може бути призначений в першу чергу операції для виконання послуг на основі попередніх комісій, разом з прелюдією, загальновиробничими витратами та прибутками та графіком, платою за другу фазу . Потім другий етап узгоджується з переговорним процесом.

В ідеалі, форма та умови контракту другого етапу повинні бути узгоджені на першому етапі разом з підставою для визначення суми контракту. Якщо переговори на другому етапі не увінчаються успіхом, клієнт може вступити в переговори з альтернативним підрядником.

Роль клієнта можна описати в оформленні договорів як «роботодавця». Слово замовник часто використовується для узгодження з іншими шляхами постачання. Роль адміністратора контракту покладається на «агента роботодавця». Цю роль може зіграти замовник, якщо він має досвід.

Інформацію про саму пропозицію ви можете знайти на веб-сайті sale.ueex.com.ua.

Початок фази обробки

Провідний консультант координуватиме зустріч щодо запуску етапу з консультантом та командою клієнтів для узгодження програми та процедур, які будуть прийняті до тендеру. Це може включати:

  1. Інноваційні практики співпраці (або зміна консультантів)
  2. Вирішіть, чи слід застосовувати одноетапний або двоступеневий процес торгів;
  3. розподіл ризику між замовником та підрядником (зокрема, планування ризиків).

Клієнт надає всі необхідні вказівки щодо списків затверджених підрядників, вимог OJEU, найкращої форми контракту, умов контракту та призначення агента роботодавця.

Клієнт визначає або призначає агента роботодавця. За необхідності переходимо до робочого етапу: проектування та будівництва.

Примітка: Якщо клієнт планує передати команду консультантів (або передати її) підряднику після тендеру, можливо, він захоче призначити незалежних консультантів клієнта для перегляду проекту та надання інших порад.

Інформацію ви можете знайти на веб-сайті sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property.

Агент роботодавця погоджується з клієнтом щодо його делегованого ліміту на видачу вказівок щодо контракту.

Головний консультант та клієнт готують критерії відбору для підрядників та, за необхідності, заявку на попередню кваліфікацію. За необхідності, але ще не зроблено, готується GUUE або інші оголошення.

Підготовка вимог роботодавця

Провідний радник узгоджує поради консультативної групи щодо форми контракту, умов контракту, а також розподілу ризиків, і консультує клієнта.

Примітка: Перший етап двоступеневого проектування та проекту проекту може бути здійснений за допомогою окремої угоди про надання послуг (PCA), яку іноді називають попереднім трудовим договором, а не на умовах генерального контракту.

Провідний дизайнер погоджується з підготовкою вимог роботодавця. Консультант із витрат заздалегідь готує кошторис, прогноз руху грошових коштів та аналіз суми контракту.

Провідний консультант узгоджує огляд вимог роботодавця та надає інструкції щодо внесення змін, якщо це необхідно.