Новости

Матеріали деревообробної промисловості на Прозоро.Продажі

Регульовані державними органами, учасниками торгів, ЗМІ будь-якими небайдужими громадянами аукціони дають можливість уникнути виникнення корупційних схем в системі торгів, пов’язаних з лісозаготівельної промисловістю.

Діяльність аукціонів на платформі Прозоро.Продажі, розробленої при взаємодії Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища, Державного агентства лісових ресурсів дозволяє уникати штучного завищення вартості продукції.

Відкрита і прозора платформа з відкритим доступом до інформації про всіх учасників — спосіб проведення угод купівлі-продажу продукції лісозаготівельного виробництва на взаємовигідних умовах. Діяльність цієї платформи почалася в 2016 році, а з 1.02.2020 року на цій платформі зобов’язані продавати свою продукцію організації лісозаготівельного комплексу, сумарна щорічний прибуток яких перевищує 10 мільйонів гривень. Ці організації зобов’язані продавати принаймні чверть своєї продукції на онлайн-аукціонах платформи. При цьому при формуванні лотів їх обсяг повинен бути більше 150 кубічних метрів деревини та перевищувати в початковій вартості позначку в 200 000 гривень.

Аукціони ProZorro Sale — відкрите і сучасне простір для взаємодії виробника і споживача, діяльність якого може регулюватися за допомогою учасників торгів, ЗМІ, антикорупційних організацій і урядових відомств, а також звичайних громадян, яким не байдужа проблема корупції.

Вигода для виробника

Деревообробна промисловість отримує можливість реалізовувати свою продукцію безпосередньо споживачеві, уникаючи посередників, які можуть маніпулювати цінами на ринку, створювати штучний дефіцит продукції. Централізована система дозволяє домогтися максимального потоку зацікавлених часних осіб і організацій, в тому числі і закордонних. Ця тенденція плідно позначається на попиті на продукцію деревообробного комплексу та дозволяє організації розвиватися не тільки в межах країни, а й брати участь у великому експорті. При цьому витрати на залучення клієнтів і роботу відділу продажів мінімізуються. Споживач сам знаходить необхідну йому продукцію в рамках великої і відкритої платформи і бореться за неї за допомогою підвищення початкової, прийнятною для виробника вартості. Широке охоплення потенційних споживачів — запорука успішної реалізації продукції компанії.

Всього за 2 перших місяці роботи платформи підприємства лісозаготівельного комплексу заробили понад 36 мільйонів гривень прибутку. Почати продавати продукцію лісозаготівельного комплексу можна після реєстрації за посиланням: https://sale.uub.com.ua/news/materialy-derevoobrobky-realizuyutqsya-v-systemi-prozorro-sale

Реєстраційні моменти включають в себе і необхідність надання документів для організації відкритих і справедливих торгів. Після цього — можна приступати до формування лота:

  1. Вказати його назву;
  2. Характеристики;
  3. Початкову вартість;
  4. Термін проведення аукціону.

По завершенню аукціону — залишиться просто укласти договір з переможцем і отримати гроші згідно його ставці. Аукціонна система дає можливість стимулювати здорову конкуренцію на необхідному рівні і отримувати додатковий дохід у зв’язку зі зростанням ставок.

Вигода для споживача

Ведення закупівель на Прозоро.Продажі — дозволяє взаємодіяти безпосередньо з виробником, уникати корупційних схем і втручання посередників. А значить отримувати необхідну продукцію за максимально вигідними цінами.