Новости

Куплю кругляк сосни у місті Житомир на в системі Prozorro.Sale

Вас цікавлять рекламні оголошення типу «Продаж лісу-кругляку із сосни в Житомирі?» Сьогодні на відкритих і чесних аукціонах https://sale.ueex.com.ua/news/prodam-lis-kruglyak-sosny-u-zhytomyri-na-majdanchyku-tb-ueb у кожного є можливість купувати високоякісний ліс у найбільших лісозаготівельних підприємств України. Відкритий доступ до інформації, зручний інтерфейс та підтримка висококваліфікованих експертів — запорука виграшу в електронних торгів. Злагоджена команда платформи Української енергетичної біржі допоможе вам її досягти.

Купуйте сосновий кругляк у Житомирі та всіх інших регіонах країни безпосередньо від виробника

Багато господарств деревообробних у своїй роботі задаються питанням: «Придбати ліс сосновий в місті Житомир. Де знайти найкращу вартість?» Цю проблему в минулому було важко вирішити, директорам лісогосподарських підприємств було важко домовитись, щоб обійти офіційну систему. Неприродно завищуючи ціну, клієнтам пропонували купити ці самі партії «зі знижкою» міняючина«взятку», за такого підходу фактична ціна соснових пиломатеріалів у Житомирі залишалася невідомою, разом і з обсягом реалізованої деревини. Окремі чиновники невтомно збагачувались, при цьому доводячи довірені їм установи майже до банкрутства.

Влада вирішила змінити несприятливу ситуацію за підтримки сучасного та найефективнішого інструменту. Прозорро.Продажі– це електронна торгова система реалізації державних або приватних чи комунальних активів. Проект-нововведення, відкритий у 2016 році за останні 4 роки, допомагав Україні з упевненістю долати корупційні схеми. За цей час на сайтах, підключених до єдиної бази даних Прозорро, включаючи платформу sale.ueex.com.ua, було проведено 312500 відкритих аукціонів, в результаті яких держбюджет став більшим на 29,6 мільярди гривень.

У 2020 році, починаючи в тому році з лютого місяця, згідно з Указом №1178, приблизно 25% від сумарного обсягу заготовленого лісу, українські лісогосподарські підприємства зобов’язані продавати через систему чесних продаж Prozorro.Sale. Спочатку великі підприємства, прибуток за рік яких перевищує 10 000 гривень, брали участь в аукціонах, де дозволяється купувати сосновий круглий ліс у Житомирі чи другому місті нашої країни. Однак, незважаючи на успіхи діючого проекту, все-такі влада планує продати всю деревину, яка заготовлюється в Україні, найближчим часом таким же чином. Це не аби як поповнить бюджет країни, та надалі н регулярній основі до казни будуть поступати гроші, які раніше вкрадались нечесних чиновниками, які вимагали взятки в обмін на більш вигідну ціну деревини.

Продаж дерева в Житомирі

За період дії прозорого проекту з реалізації лісу вже було проведено приблизно 1000 прозорих та чесних торгів, на які було зареєстровано 375 учасників. Що цікаво, для деяких лотів було відстежено суттєве зростання початкової вартості, а усього до держбюджету надійшло більше 232 млн. грн., з яких 8.2 млн. грн. сплачується саме користувачами сайту ТБ «Українська енергетична біржа» sale.ueex.com.ua.

Після реєстрації на веб-сайті sale.ueex.com.ua, вам надається можливість купитиліс в Житомирі за вартістю, що відповідає вартості ринковій. Відкатів більше немає — все максимально добросовісно та прозоро.

Вже незабаром приймати участь зможуть і маленькі підприємства, які отримують менші виручки, але не менш страждають від непрозорих угод.