Значення малюнків, які ми не замислюючись малюємо

Значення малюнків, які ми не замислюючись малюємоПарад цифр

Любителів помалювати циферки турбують виключно матеріальні цінності. Перший варіант — ви прикидаєте, де і як можна заробити. Другий — думаєте, як розрахуватися з боргами.

Нехай завжди буде сонце

Сторінки блокнота прикрашає сонце або гірлянди? Парадоксально, але ваш настрій зовсім не таке райдужне, як ці малюнки. Вам не вистачає тепла, турботи та уваги. Ви мрієте про дружбу і ніжності. Хочете пораду? Постарайтеся найближчим часом частіше перебувати серед людей. Зателефонуйте друзям, сходіть з ними в кіно або на прогулянку, посидьте в кафе. Тоді і сонечко з’явиться не тільки на папері, але й у вашій душі.

Ох, вже ці фігури

Квадрати, ромби, трикутники видають чіткі цілі і тверді переконання. Такі фігури зазвичай малюють люди, які звикли відкрито висловлювати свою точку зору. Вони намагаються не пасувати перед супротивником, мають практичний склад розуму, добре розвинуте логічне мислення і здатні займати керівну посаду. Причому симетричні форми означають прихильність до акуратності і порядку, ощадливість і вміння все планувати. У той же час якщо кути фігур промальовані дуже гостро — це явна схильність до агресії. Ваша проблема — надмірна зосередженість, яка не дозволяє нормально розслабитися.

Хрестики без нуликів

Хрести виражають почуття провини. Можливо, ви когось образили або не виконали обіцянку або вам здається, що оточуючі вас дорікають за щось. Скоріше обговоріть все, що вас обтяжує, або попросіть вибачення, відразу стане легше. До речі, на вашому малюнку можуть бути не просто звичайні хрести, а, наприклад, прикраси або візерунки, що містять в собі хрестоподібні елементи. Як правило, такий вид їм надають жінки.

Спіралі, кола, хвилясті лінії

Чужі проблеми не надто вас турбують або взагалі не цікавлять. Ви дуже скритний і замкнута людина, не любите, коли інші лізуть у ваші справи. Можливо, ви переживаєте легкий криза. Зараз ви — суцільний оголений провід. Постарайтеся тримати себе в руках, інакше можете розлютитися і образити співрозмовника.

Гори-гори, моя зірка…

Зірка — показник оптимістичної натури. Зіткнувшись із проблемою, людина намагається не опускати руки і намагається швидше впоратися з труднощами. Крім того, подібний малюнок демонструє бажання “кресляра” звернути на себе увагу.

У полі береза стояла…

Тонкі дерева з голими гілками малюють втрачені і засмучені люди. А ось гілляста крона і товстий стовбур показують, що ви енергійні, життєрадісні і в даний момент вас ніщо не турбує.

Сердечко до сердечку

Ви переповнені почуттями. Хочеться розцілувати весь світ. Але ви постійно стримуєте свої емоції і з боку здаєтеся суворим і неприступним. Причому чим більше малюнок, тим більше різниця між вашим істинним обличчям і звичною маскою. Вистачить контролювати себе, стати більш відкритим і розкутим.

Цікаві факти про те, що раніше вважалося непристойним

У салонах XIX століття вважалося непристойним, якщо чоловік запрошував танцювати одну даму більше 3 разів. Вже після другого танцю він повинен було бъявить заручини.

У США жінки досі ніколи не «наводять марафет» на людях. Це вважається непристойним, так само як і просто виглядати на людях у дзеркало.

Рукавички колись були суто домашнім аксесуаром. Незважаючи на те, що рукавичок було безліч (спортивні, бальні, для полювання і спеціальні рукавички для лакеїв), надягали рукавички тільки вдома, так як на людях робити це вважалося непристойним.

У 20-ті роки XX століття в російських школах вважалося непристойним грамотно писати, оскільки це було не по-пролетарськи. За грамотність могли навіть написати донос.

У Великобританії вважається непристойним в’язати на людях. Хоча, можна розповідати історії, пов’язані з в’язанням. До речі, останнім часом в’язанням в Британії захоплюються чоловіки. В’язання стало третьою після футболу й політики темою для обговорення в барах і пабах.

У Болгарії довгий час непристойним для чоловіків вважалося випивати менше півтора літрів вина на день. Вино в Болгарії коштує копійки, так що помірне його вживання довгий час вважалося ознакою негостеприимности.

Під час японської чайної церемонії вважається непристойним сидіти, схрестивши ноги. Витягати ноги у бік сусіда – це верх розв’язності. Тому учасники церемонії сидять на власних п’ятах.

До речі, що стосується Росії, то на рубежі XIX — XX ст. вважалося абсолютно непристойним набувати під дачу (це поняття існувало вже тоді) ділянки площею не менше 10-12 «соток».

За правилами гарного тону, які діяли в російських боярських садибах, у всіх випадках життя, розмовляючи з ким-небудь, вважалося непристойним ставати до цієї людини впівоберта. Входить у вітальню особу не належало пильно оглядати з голови до ніг, оскільки це може поставити скромного людини, особливо жінку, в саме незручне становище і позбавити її всякого самовладання.

У Таїланді вважається непристойним доторкатися готові до співрозмовника і поплескувати його по плечу. Це вважається ніжностями, а публічний прояв ніжностей в Таїланді – непристойно.

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.