Цікаві історичні факти

Цікаві історичні фактиБагато історичні факти відомі кожному ще зі шкільної лави. Але виявляється, що події минулого досі зберігають секрети. Про них ви дізнаєтеся з цієї статті!

 1. Чи Знали ви, що лише через 26 років після заснування Федерального Бюро Розслідувань його агенти отримали право носити зброю?
 2. Цікаві історичні факти дозволяють глянути на події минулого під новим кутом. Приміром, за 14 років до загибелі судна «Титанік» (це сталося 15 квітня 1912 року), був опублікований розповідь Моргана Робертсона, предзнаменовавший трагедію. Цікаво те, що по книзі корабель «Титан» зіткнувся з айсбергом і затонув, точь-в-точь, як сталося насправді.
 3. Ознакою феодалізму в Китаї 1911 року вважалися коси. Тому їх носіння заборонялося.
 4. Тугий корсет і браслети на руках англійських дам часів Тюдорів були знаком цноти.
 5. У далекому 213 році до нашої ери за наказом імператора Китаю Цинь Ши Хуанді були спалені всі книги в країні.
 6. Старший над солдатами в наметах, в яких римське військо жило по 10 осіб, називався деканом.
 7. Імператор Стародавнього Риму Нерон був одружений на Скорусе, чоловікові, свого колишнього раба.
 8. Цікаві історичні факти стосуються також системи правосуддя. Так, нівечення вух – одне з покарань в Індії в стародавні часи.
 9. Мало кому відомо, що на суднах флоту Російської імперії команда «Накрийся!» означала закінчення вечірньої 15-хвилинної молитви надяганням головних уборів.
 10. На голландській території під час Другої світової війни німці будували дерев’яний макет аеродрому з літаками, засобами ППО. Але один раз на нього була скинута англійська бомба, після проектування припинилося. Бомба виявилася дерев’яна.
 11. Перелік подарунків для Сталіна на честь 70-річного ювілею заздалегідь друкували в газетах за три з гаком роки до події.
Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.