Цікаві факти про запахи

  • Цікаві факти про запахиЯкщо постояти над копіювальним апаратом всього пів хвилинки, то потім можна на 81 рік забути про відвідування лісів-полів після дощу! Озону, що виділяється копірами, майже в мільярд разів більше, ніж «природного». Тільки не варто думати, що це корисно: озон — сильний окислювач. Він прискорює всі процеси в людському тілі. А головний з них, на жаль, — старіння.
  • За допомогою апельсина можна, виявляється, дуже здорово заощадити на спиртному! Запах апельсина допомагає зігрітися і створює відчуття розкутості. Правда, поки що важко буде пояснити гостям, чому їх кличуть не на келишок бургундського, а на понюх апельсинової кірки.
  • Жінок, які мають сильну пристрасть до букетикам лаванди, краще злегка остерігатися. Це пристрасть говорить не стільки про любов дами до квітів, скільки про її депресивному стані, з яким не справляється вже нічого, крім лаванди — найсильнішого антидепресанту.
  • Дівчині, яка мріє схуднути, потрібно дарувати… фантики від шоколадок! Якщо після такого подарунка вийде змусити її вислухати пояснення, то можна розповісти, що запах шоколаду викликає утворення ендорфінів — гормонів радості. А крім антистресового впливу, ендорфіни ще загострюють сексуальні бажання і надають знеболюючу дію.
  • Чай з лимоном найкраще пити, всупереч вимогам начальства, на своєму робочому місці. А при спробі видворення на кухню приводити дослідження японських вчених про те, що запах лимона на цілих 54% знижує кількість помилок при роботі за комп’ютером.
  • Майже будь-який запах можна використовувати як ліки чи… міні-машини часу. Реакція на вплив запахом розвивається миттєво: не встиг моргнути, а вже в минулому. Для цього потрібно тільки «прив’язати» аромат до приємного спогаду. А коли людина щаслива, він вже практично здоровий (в його організмі зростає виділення ендорфінів, нейромедіаторів і антитіл, що сильно допомагає процесу одужання).
  • За однією з легенд, дружина Зевса Гера спокусила чоловіка за допомогою взятого Афродіти чарівного ароматного пояса. Сучасні аромаспециалисты вважають, що склад аромату-афродізіака, проти якого не встояв головний грецький бог, цілком міг бути таким: іланг-іланг, мускатний горіх, рожева ваніль, жасмин і гвоздика.
Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.