Цікаві факти про секс

  1. Цікаві факти про сексПро батьків як зразок сексуальності.

Вчені зуміли підтвердити відому багатьом теорію про Едіпів комплекс. Учасники, які взяли участь в експерименті, повинні були дати свою оцінку сексуальності типів осіб. Примітним є те, що більшість піддослідних несвідомо вибирали ті особи, які були схожими з особами їх батьків. Фахівець в області психології з університету Чикаго Березня Макклінток також займалася вивченням питання впливу запаху на сексуальне сприйняття. Психолог запропонувала 49 учасницям експерименту оцінити запах футболок, насичених потім чоловіків. Цей тест можна розцінити як досить садистський, однак Березня Макклінток вважає, що результати експерименту дійсно важливі. Психолог зробила висновок, що жінкам найбільше імпонує запах тих чоловіків, які мали однаковий набір генів з батьками піддослідних жінок. Неприємна новина полягає в тому, що чоловіки зовсім ніяк не можуть змінити сприйняття себе жінками. Однак ця ж новина з іншого боку є і доброю.

  1. Про жіночних чоловіків, які найбільш сексуальні чоловіки.

Фахівці в області психології з Великобританії прийшли до висновку, що чоловіки, які мають зовнішністю боксера Миколи Валуєва, здаються жінкам привабливими тим, що вміють вкрутити лампочку навіть у тому випадку, якщо різьблення не підходить. Однак жінки в ліжку з собою хочуть бачити менш брутальних чоловіків, наприклад, Леонардо Дікапріо. Причина цього полягає в неусвідомленої самозахисту. Дуже мужня зовнішність – результат надлишку тестостерону, а чоловіки з таким надлишком частіше мають романи на стороні. Також жінки вважають, що такі чоловіки не можуть бути досить гарні в ролі батьків. Але з настанням періоду овуляції переваги жінок можуть різко змінитися. Оскільки в цей відрізок часу природа жінки підштовхує її до найсильнішого з генетичної точки зору чоловіка, жінка може зупинити свій вибір і на далеко не самому привабливому мачо, незважаючи на його опору. Через якийсь час жінка сама здивується своїм вибором.

  1. Про «Чупа-чупсе» як способі сильного збудження.

Вчені з США вивчили вплив різних запахів на природу збудливості людини. Результати виявилися наступними: для жінок найбільш збудливим виявилися аромати вишні, одеколону для чоловіків і, що досить дивно, шашлику. Що стосується чоловіків, то для них найбільш збудливими називають запахи огірків і присипки для дітей. У процесі експерименту виявилося, що найбільш сексуальний аромат – запах «Чупа-чупса», які в рівній мірі сильно впливають на представників обох статей. Звичайно ж, не всі запахи взяли участь у дослідженні, вчені обійшли своєю увагою запахи зарину, горілої гуми і аромат, витікаючий від камбоджійської діви.

  1. Про збуджуючі властивості їжі.

Про те, що певні продукти мають збудливими властивостями, йдеться протягом тисячоліть. Причину цього фахівці-дієтологи бачать в запаху, смаку і хімічному складі цих продуктів. Однак досить часто все зводиться лише до ефекту плацебо. Наприклад, сексуальним стимулятором вже давно вважаються яйця. Безперечно, вони містять багато білка, а також вітаміну А, проте кількість цих речовин нітрохи не більше, ніж в ложці протеїну для спортсменів або таблетці вітаміну. Корисний для всіх цинк міститься в устрицях, однак не менше відра сирих устриць доведеться з’їсти того, хто хоче отримати цинку вдосталь. Пояснення досить просте – люди століттями зіставляли продукти і їх зовнішній вигляд. З чим асоціюються у людей яйця – зрозуміло всім, спаржа нагадує чоловічий статевий орган, а фотографії устриць явно нагадують глядачеві порнографічні картинки. Якщо ви вірите, що дані продукти можуть зробити вашу сексуальне життя яскравішим, приємного апетиту, гірше від них точно не стане.

  1. Про сексуальності професій.

Завдяки роботі сексопатологів ні для кого не секрет, що професія також впливає на сексуальність. Результати досліджень поки різноманітні, тому складно сказати точно, яким саме чином відбувається цей вплив. Останні дані такі: найбільш відкритими до сексуальних експериментів виявилися люди, професії яких тісно пов’язані з необхідність проводити підрахунки, наприклад, касири, фінансисти, бухгалтери. Це не дивно, оскільки регулярна потреба в роботі з податковими інспекціями явно несе в собі сексуальний підтекст. Що стосується водіїв, то у них все значно сумніше, оскільки вони нерідко стають жертвами вібраційної хвороби – ряду патологічних збоїв організму, таких як простатит і імпотенція. Про цілому ряди бухгалтерів, що проводять години в транспорті по дорозі на роботу, вчені дані не надають.

  1. Про страхи і секс.

Східноєвропейські вчені звернулися до питання сексуальних страхів. Результати дослідження виявилося, що незапланована вагітність партнерки – страх 92% чоловіків; страх виявитися першим сексуальним партнером у дівчини переслідує 70%; у той же час 68% чоловіків бояться, що їх партнерка буде порівнювати їх з попередніми чоловіками; 46% чоловіків відчувають страх, що не зможуть доставити жінці задоволення; у 36% чоловіків страх сексуальних експериментів; СНІД – причина страху 98% чоловіків; знайшлися навіть 17 учасників дослідження, якими володіє страх перед русалками, роботу з ними вже проводять вузькопрофільні фахівці. У світі повному страхів і фобій є чоловіки все ж не відчувають проблеми з ерекцією, їхня сила духу, відвага і сміливість заслуговує овацій.

  1. Про почерк і сексуальності.

Ряд фахівців в області психології вважають, що можливо судити про сексуальність людини за її почерком. Ці психологи вважають, що вертикальний почерк людини, почерк без нахилу говорить про схильність його власника до одноманітного сексу. Кутастий почерк говорить про бажання людини бути лідером. Заголовною буквою «До» в дослідженні приділяється особлива увага, адже якщо людина пише її без натиску і злегка витягнуте, то для нього дуже важливим в сексі є необхідність доставити задоволення партнеру, своїм же задоволенням він може знехтувати. Чомусь психологи мовчать про тих, чий дрібний шрифт ми бачимо наприкінці договорів про кредити. Ми, люди далекі від психології, вважаємо, що ці люди мають схильність до зоофілії, инцесту і вуайеризму, а також не можуть похвалитися розміром свого чоловічого достоїнства.

  1. Про каву і сексуальності.

Дослідники в цій області схильні вважати, що кавомани і люди, які люблять і регулярно п’ють каву, частіше займаються сексом і більше того отримують від нього більше задоволення, ніж люди, яким кава довівся не за смаком. Медицина це може пояснити наступним чином: кофеїн прискорює роботу серця, прискорює обмін речовин, шкіра і мозок же яскравіше і швидше реагують на подразники. В цей же час зерна кави, в яких містяться білкові сполуки і цілий ряд неорганічних речовин, добре підживлюють гормональну систему людини. Як результат цього впливу – потенція вище, сильніше оргазм, збирачі кави в Бразилії радіють, прибуток зріс і недоступні раніше делікатеси тепер здаються більш доступними. Тільки не перестарайтеся: занадто багато кави – і радості сексу, як і радості життя, вам більше не знайомі.

  1. Про аборигенів і їх еротичних привітаннях.

Варіантів привітатися при зустрічі для людини з фантазією – безліч: можна банально кивнути головою, потиснути руку, розцілувати в щоки і навіть вдарити битою по голові. Адже кожне окреме співтовариство століттями шанує свої традиції. Австралійські аборигени в цьому питанні виявилися дуже винахідливими. Доторкнутися до члена співрозмовника – ось для них спосіб виразити свою радість від зустрічі. Тим, хто планує подорож у австралійські лісу, пам’ятайте – бажання сторонньої людини помацати ваш пеніс – не привід дивуватися. Тільки от точно нікому невідомо, наскільки щирими були ці самі аборигени з дослідниками даного питання, описуючи їм традиційне вітання, і раптом шанобливе ставлення при зустрічі зі старим другом необхідно доводити в найближчих затишних місцях.

  1. Про любов китайців до волохатим.

Якщо зайнятися вивченням китайських медичних книг, складається враження, що місцеві лікарі обожнюють оглядати волосяний покрив чоловіків, аж надто багато в них інформації на цю тему. Медики вважають, що таким чином можна судити про темперамент чоловіка. Чоловік, тіло якого повністю вкрите волоссям, – вірний в сексуальному плані своїй партнерці, проте він зовсім не цікавиться прелюдіями. Якщо цей же чоловік вживає в їжу очерет, його тепер вважають пандою і ревно охороняють захисники дикої природи. Чоловік, у якого є волосяний покрив на грудях і лобку, досить довго не стикається з проблемами з ерекцією. Однак ці чоловіки мають інтерес до садомазохістських утіх. Китайська медицина мудра, але чоловік з голеним лобком ставить її в глухий кут, тому про його сексуальність вона скромно мовчить.

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.