Цікаві факти про «правильні» американські хот-доги

Цікаві факти про «правильні» американські хот-догиУ Нью-Йорку немає жодного закладу, де можна було б з’їсти «хот-дог», сидячи за столиком. За традицією, сосиску в булці треба їсти стоячи. Є тільки одне місце в Нью-Йорку, де сосиски їдять сидячи – це бейсбольний стадіон, де «хот-доги» — це головна, якщо не єдина їжа.

10 місце:

Не всяка сосиска в булці може бути названа «хот-догом». Мова йде, насамперед, про франкфуртської сосисці, яку вічно поспішають жителі Нью-Йорка для стислості називають «франк». В якості вмісту сосиски можуть виступати яловичина, свинина або курятина; у будь-якому випадку м’ясо повинно бути підкопченим.

9 місце:

У Нью-Йорку сосиску варять, а в Чикаго готують на пару. В деяких штатах на північному сході Америки кулінарна фантазія заходить настільки далеко, що навіть сосиски смажать на решітці. Зате в якості приправи завжди використовується лише перець чилі.

8 місце:

Знавці радять ніколи не розташовувати кетчуп і гірчицю між сосискою і булкою, а накладати їх виключно поверх сосиски; в іншому випадку булка просочиться кетчупом і гірчицею і розмокне.

7 місце:

При поїданні хот-дога вважається поганим тоном витирати рот хусткою або чим би то не було ще, крім паперової серветки. Поганим тоном вважається також подати «хот-дог» з будь-тарілки, крім одноразової паперової.

6 місце:

Хорошим тоном вважається є «хот-дог» на ходу.

5 місце:

На один «хот-дог» покладено здійснювати не більше п’яти укусів; на супер-довгу «віденську сосиску» — не більше семи.

4 місце:

Якщо вам 18 років і більше – не використовуйте в якості приправи кетчупом; це – дитяча приправа. Дорослі використовують гірчицю.

3 місце:

Якщо після поїдання «хот-дога» ваші пальці виявилися измазанными гірчицею, ні в якому разі не мийте їх під краном. Традиція вимагає їх облизати.

2 місце:

Сосисочні в Америці називають «доггериз», що у вільному перекладі можна назвати «собачими будками».

1 місце:

Національна Рада з «хот-догам» і сосисок (є в США і таке відомство) оприлюднив самий займає американців питання: «Чому в стандартній упаковці хот-догів десять сосисок і тільки вісім булочок?» Рада, що об’єднує кращі уми сучасної Америки, відповів: «Це одна з великих таємниць світобудови».

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.