ТОП-10 цікавих весільних фактів

ТОП-10 цікавих весільних фактів10 місце: Велика Єлизавета, королева Англії, як тоді говорили, вийшла заміж за саму Англію. І хоча історики стверджують, що все було цинічніше, але все ж – випадок неординарний.

9 місце: Весілля з мумією. Повернувся з війни принц Португалії Педру з гіркотою дізнався, що його наречена Інесс загинула в результаті палацового змови. Ставши королем, так і не оправився від горя Педру обвінчався з мумією Інес де Кастро, яку зразу ж після церемонії помістили назад в королівський склеп.

8 місце: У мусульманських країнах дуже суворо ставляться до проституції. Проте в деяких з них повій уникнути порушення закону допомагають так звані «нічні мулли»: укладають шлюб між жінкою і клієнтом (вранці розлучаються).

7 місце: В Індії жінки легкої поведінки за традицією повинні бути заміжня. Зазвичай вони вибирають собі завидних чоловіків – переконливо виглядають, дуже довговічних і абсолютно не ревнивих. Вони виходять заміж за дерева.

6 місце: У Будапешті відкрився перший палац одруження для домашніх тварин. Замість обручок «молодятам» на лапи надінуть браслети, які заздалегідь можна придбати або замовити у ювеліра. А англійська фірма Burberry в своїх спеціальних магазинах пропонує чотириногим улюбленцям повний гардероб: від плаща з поясом до ділового костюма в смужку. На церемоніях рікою ллється шампанське, і звучать привітання і побажання породистого потомства.

5 місце: Барон Рейнгштадтский, з прикрістю зрозумівши, що сестра все ж не змінить свого рішення вийти заміж за приведення сера Гейдрика, все-таки організував таємну весілля баронеси і привиди. Зрозуміло, це була всього лише інсценування, оскільки церква б не схвалила подібне неподобство. Однак, оскільки ні представників духу, ні його самого на весіллі не очікували, то роль нареченого з успіхом виконав портрет. Кажуть, що після смерті абсолютно щасливою молодої дружини, люди бачили і приведення її, і приведення сера Гейдрика.

4 місце: Шведська дівчина Сюзен Свенсон, бажаючи знайти нареченого, кинула у води Балтійського моря пляшку зі своєю фотографією і адресою. Через кілька місяців пляшка була підібрана в морі шведським рибальським сейнером, 23 члени екіпажу судна виявилися холостяками. У повному складі вони з’явилися за вказаною адресою. Сьюзен Свенсон природно вийшла заміж за капітана, правда, потім поступово розлучаючись, вона побувала за чоловіком за всією командою.

3 місце: Після двох невдалих шлюбів житель Мельбурна зовсім розчарувався в жінках і одружився на своєму телевізорі. Церемонія одруження пройшла в його будинку, в присутності близьких друзів і священика. Як і годиться, наречений урочисто пообіцяв любити, поважати і захищати свою дружину до кінця життя. 42-річний житель Мельбурна в знак любові носить золоту обручку, а друге кільце він віддав дружині — поклав на телевізор.

2 місце: Порівняно нещодавно в клініці доктора М. Шмидеберга з’явилася пацієнтка, закохана у свій автомобіль. Вона мазала радіатор кремом від засмаги, ліпила на фари штучні вії. Одного разу вона побажала укласти церковний шлюб зі своїм автомобілем. Після чого цю жінку помістили в психічну клініку.

1 місце: Зараз багато сперечаються про те, дозволяти чи одностатеві шлюби, може чоловік одружитися на чоловікові або жінка на жінці. Я не знаю, як вирішується це питання в Англії, де законодавство, як відомо, базується на прецедентах. Проте ще більш складний для нас випадок там проблем не викликає, бо прецедент був. Отже, чоловік у Англії має право одружитися, згідно з рішенням суду в процесі Бимиш проти Бимиша від 1855 року. На САМОМУ СОБІ. Як це робиться технічно – не знаю, але право має!

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.