Топ-10 фактів про людину

Топ-10 фактів про людинуПрочитавши ці 10 фактів про людину, ви здивуєтеся, на скільки мало знали про себе до цього. Звичайно, про те, що ви здогадувалися або припускали, але ясної картини у вас не було. Настав час виправити ситуацію.

  1. Найважче перенести самотність у період між 8 і 10 годинами ночі.
  2. Людина може жити (тривалий час) лише при певній температурі тіла. Це 32 (мінімум) або 43 (максимум) градусів Цельсія. До речі кажучи – вуха завжди холодніше тіла, як мінімум, на кілька градусів.
  3. Те, як ви сприймаєте смак певної страви, багато в чому залежить від температури оного. Найдошкульніші сприймається та їжа, температура якої 24 градуси.
  4. Сміятися куди вигідніше, ніж плакати. Коли ви смієтеся – задіюється близько 20 м’язів обличчя. Плачучи ж людина працює вдвічі більшою кількістю м’язів.
  5. В середині статті порадуємо вас статистикою. Всього за добу в людини в середньому виділяється не менше 2 л підшлункового соку, 3.5 л. кишкового, а також 3л. шлункового. Слини – всього 1 літр.
  6. Якщо ви втратите 12% рідини – швидше за все, помрете, втрата 10% чревата галюцинаціями або непритомністю. Втрата вологи в районі 6-8% викличе лише сильне запаморочення.
  7. Хочете випити? Робіть це краще між 6 і 8 годинами вечора. Саме в цей час печінка найбільш ефективно розкладає алкоголь.
  8. Нігті і волосся найінтенсивніше ростуть в певні години. А саме – раннім вечором, між 4 і 6 годинами.
  9. Все волосся на тілі мають визначений життєвий цикл. Для волосся, які перебувають на обличчі (вії/брови) і під пахвами цей термін не перевищує 4 місяці. На голові ж можуть «жити» до 6 років.
  10. Всього у людини 6 органів чуття, деякі з них загострені лише 2 години на добу (між 17 і 19 годинами). Це слух, нюх і смак.
Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.