Названо найбільш затребувані професії майбутнього

Експерти прогнозують збільшення попиту на фахівців віртуальної реальностіЕксперти прогнозують збільшення попиту на фахівців віртуальної реальності.

Російські фахівці стверджують, що найбільш затребуваними професіями найближчого 15-річчя стануть архітектори віртуальної реальності та інженери нейроинтерфейсов, пише ТАСС.

«Архітектор віртуальної реальності — це не просто дизайнер або архітектор. Йому доведеться враховувати дуже багато, в тому числі і силу тяжіння. Такі працівники буду затребувані вже через 5-10 років. А ось у працюючих з нейроинтерфейсами будуть мати потребу в 2030-х роках», — заявив Дмитро Судаков, керівник проекту «Атлас нових професій».

Судаков каже, що віртуальна реальність вже впритул підібралася до нашого повсякденного життя. «Вже зараз більшість людей живуть у двох світах, віртуальному та реальному. По суті, вона (віртуальність — авт.) буде виконувати ту ж роль, що і зараз — зв’язок різних людей з різних куточків світу, хіба що буде набагато більш деталізована і наближена до життя», — підкреслює фахівець.

Крім того, Судаков впевнений, що в майбутньому більшу частину роботи будуть виконувати роботи. Брак фізичної праці люди будуть компенсувати в спортзалах. На його думку, тривалість життя людей зросте, тому високого рівня досягне превентивна медицина, яка буде не виявляти хвороби, а передбачати їх.

Судаков вірить, що в майбутньому абсолютно у всіх людей буде розуміння IT-технологій, що в комплексі з утворенням сформує у них «системне мислення».

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.