Найбільший у світі крокодил

Гребенястий або морський крокодил (Crocodylus porosus) по імені Кассіус вважається найбільшим з нині живих представником загону.

Кассіус був визнаний найбільшим крокодилом у неволі в 2013 році (5,48 м). Важить рекордсмен близько тонни (998 кг). Його спіймали в 2011 році в Австралії. Зараз тварині близько 100 років. Його повне ім’я — Кассіус Клей. Він був названий на честь відомого боксера Мохаммеда Алі (уроджений Кассіус Марселлус Клей).

Титул самого великого крокодила Кассіус отримав після загибелі попереднього рекордсмена — крокодила Лолонга, який досягав у довжину 6,17 метрів. Лолонг також ставився до виду Crocodylus porosus. Його представники можуть жити понад 100 років, виростати до 7 метрів і важити більше тонни.

Найбільшим серед коли-небудь живуть крокодилів вважають вид Sarcosuchus imperator. Особини цього виду проживали на території Африки 110 мільйонів років тому. Останні скам’янілі останки були знайдені в пустелі Сахара. Вчені припускають, що за 50-60 років крокодилам вдавалося зрости до 11-12 метрів в довжину і набрати до 8 тонн ваги.

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.