Найбільший літак у світі

Airbus A380На сьогоднішній день найбільший літак у світі Airbus A380. Він лідирує не тільки за розмірами, але і за вагою. Довжина цього повітряного судна становить 73 м., висота – 24 м, а розмах крил вражає найбільше – цілих 80 м. Роботу такого гіганта, який здатний підняти до 560 тонн на повітря, забезпечують 4 двигуна від найвідомішого виробника Rolls-Royce, кожен з Trent 970 (модель двигуна) має діаметр 3 метри.

Історія моделі:

Вперше цей літак поступив на маршрут більше 8 років тому – в 2007р. Для перевезення пасажирів Airbus A380 почала застосовувати така кампанія, як Singapore Airlines. Спочатку Ербас поставили на рейс з Сінгапуру до Сіднея і назад. Після і інші популярні авіаперевізники стали використовувати дану модель літака.

Комфорт понад усе:

На літаку є цілих 555 місць, які розділені на 3 класу (економ, бізнес та “перший”). Є кілька різновидів A380. Друга розрахована аж на 700 осіб, але вибору класу немає – тільки економ. Подбали інженери і про екіпаж. Є каюти першого класу, що забезпечують високий комфорт працівників під час відпочинку. Для пасажирів теж все найкраще – є навіть окремі зони з барами. Усередині літака кілька поверхів, пересуватися між якими можна по гвинтових сходах. Якщо у вас буде можливість здійснити переліт на Airbus A380, обов’язково скористайтеся нею!

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.