Маловідомі факти про секс

Маловідомі факти про сексНайдешевші повії

У маленькому селі Петраполь (Petrapole), недалеко від Бангладеш (Індія), місцеві жінки пропонують себе за 10 рупій. Приблизно 22 євроцента.

Найбільший гей-парад

У Сан-Франциско (штат Каліфорнія) щорічно проходить (Gay Bisexual Transgender Pride Parade). Подія привертає більше 600 тисяч людей.

Самий ранній випадок зараження Снідом

У січні 1998 р. доктор Туофо Дзю (Tuofo Zhu) з інституту дослідження Сніду (Aaron Diamond Aids Research Institut), роблячи аналіз крові 1959 року, виявив збудник ВІЛ.

Самий перший тест на вагітність

У написаному більше 4 тисяч років тому документі, один єгипетський медик так описує перший тест на вагітність:

«Пшеницю і ячмінь обмотати шматком тканини. Щодня жінка повинна мочитися на нього. Потім все змішується з фініками і піском. Якщо обидва зерна проростуть — вона народить, якщо проростає тільки пшениця — народить хлопчика, а якщо проросте ячмінь — то дівчинку. Якщо нічого не проросте, вона зовсім не родить».

Перший в історії спосіб оберігання від вагітності

На збереженому фрагменті єгипетського папірусу (1850 р. до н. е..) описується перший записаний метод запобігання від вагітності. Слід змішати крокодила з медом і питною содою і потім ввести собі цю липку субстанцію.

Чоловік, який зіграв у найбільшій кількості порнофільмів

Ілюстрований журнал «Роллінг Стоун» (Rolling Stone) називає виконавця порно Джона К. Холмса (John C. Holmes), більш відомого як Джонні Вадд (Johnny Wadd), який знявся в більш ніж 2250 порнофільмах. У 1988 р. актор помер від Сніду.

Жінка, яка зіграла в найбільшій кількості порнофільмів

Шарон Кейн (Sharon Kane) брала участь у 810 порнофільмах.

Найнебезпечніший спосіб сексу

Японські повії з Гонконгу (Hong Kong) пропонували своїм клієнтам незвичайний, але дуже дорогий спосіб сексу. Так звані дівчата-сампан (Sampan) переважуються з човна головою в воду. Потім клієнт проникає в дівчину ззаду. Коли дівчина починає захлинатися, в її піхву відбуваються спазми, які особливо цінуються знавцями. Перед тим як повія остаточно втратить свідомість, її витягують з води, і весь процес починається спочатку.

Хірург, який зробив найбільшу кількість операцій зі зміни статі

Доктор Стенлі Байбер (Stanley Biber) зробив більше 3 тисяч операцій по зміні статі у чоловіків і понад 300 — у жінок.

Країна, в якій найчастіше займаються сексом

В США в середньому займаються сексом 180 разів в році.

Найвидатніший ґвалтівник

54-річний начальник поліції в Марокко Хай Мустафа Мухаммад Табет (Haj Muhammad Mustapha Tabet) за 7 років зґвалтував 518 жінок.

Країна, де трапляється найбільше зґвалтувань

У Південній Африці на кожні 100. 000 жителів припадає 116 зґвалтувань.

Перші насадки для пеніса

У Пакистані знайдені насадки для пеніса, які датуються 4 тисячоліттям до н. е.

Перший вібратор

Доктор Джордж Тейлор (George Taylor) в 1869 році (спочатку для боротьби з жіночою істерією) винайшов пристрій для сексуальної стимуляції жінки. Прилад працював під впливом тиску пари.

Найстаріший афродизіак

Шпанська мушка, відомий вид жука, який виробляє зі своїх залоз спеціальний секрет, є відомим афродизіаком ще з античності і згадується ще в Аристотеля.

Перші грудні імплантанти

Японські повії стали першими впорскувати собі в груди (на початку 40-х) рідкий силікон, щоб користуватися великим попитом у американських солдатів.

Перший бюстгальтер

У 1893 році Марія Туцек (Marie Tucek) запатентувала перший підтримувач для грудей.

Найдорожчий бюстгальтер

«Red Hot Fantasy» від американської компанії Victoria Secret в перерахунку на європейську валюту коштував приблизно 15 млн. євро. Ліфчик прикрашений рубінами і діамантами.

Найбільший бюстгальтер

Згідно з Книгою рекордів Гіннесса, японська дочірня фірма Triumph Japan LTD виробила в 1990 р. бюстгальтер розміром 24 метри в діаметрі.

Перший «пояс вірності»

Найстаріша модель належала Франческо II (Francesco II) (володарю Падуї / 1388). Під час відсутності тирана, його бідна дружина зобов’язана була завжди носити цей «невидовищний» предмет на своїх стегнах.

Перший презерватив

На давньоєгипетському малюнку (1350 – 1200 до н. е..) зображений чоловік з презервативом з овечої кишки.

Найбільша колекція в порнографії

В Institute for Advanced Study of Human Sexuality, що у Сан-Франциско. В колекції налічується приблизно 80 тисяч книг і 150 тисяч фільмів. До цього варто додати незліченні постери, гральні карти та інші порнографічні штучки.

Найстаріший порнофільм

З усіх збережених — аргентинська класика жанру «El Sartorio», виробництва 1907 року.

Найдорожчий порнофільм

Найдорожчий порнофільм всіх часів «Калігула» («Caligula» / 1980) від видавця журналу «Пентхаус» (Penthouse) Боба Гуччоне (Bob Guccione). Вартість стрічки 17 млн. доларів.

Найдорожчий еротичний фільм

«Шоугерлз» (Showgirls /1995) коштував понад 84 млн. $.

Найприбутковіший порнофільм

«Велика Глотка» («Deep Throat» / 1972) обійшовся його виробникам більш ніж в 22 тисячі доларів, а прибутки приніс на 100 млн. баксів.

Найбільший нудистський пляж

«Domaine de Lambeyran» розташований в південній Франції в провінції Лангедок (Languedoc). Його площа займає 3 400 кв. кілометрів.

Найбільший бордель

Знаходиться на узбережжі Сан-Франциско. Його побудували в 1899 році і назвали «Nymphia». Він розрахований на 450 кімнат.

Перший публічний будинок

Гостинно відчинив свої двері на території Стародавньої Греції (Еллади) 549 році до н. е. Напівлегендарний законодавець, один із семи мудреців Античності, державний діяч Солон зрозумів необхідність створення борделю як джерела доходу, а також в якості «місця відпочинку» для нижчих верств населення. Стародавні греки дуже швидко здійснили хорошу ідею, яка зі швидкістю світла поширилася по всій Елладі.

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.