15 фактів про поцілунки

 1. 15 фактів про поцілункиПоцілунок приводить в рух 29 (в деяких джерелах — 34) м’язів обличчя: таке тренування є відмінною профілактикою зморшок.
 1. Цілуючись, передають закохані одне одному комплекс речовин (жирів, солей, білків), що за останніми даними, підвищує імунітет.
 1. 50 відсотків людей вперше цілуються, не досягнувши 14 років.
 1. За даними американської статистики, перш ніж вийти заміж, жінка цілується приблизно з 80 чоловіками.
 1. Романтичний поцілунок спалює близько двох-трьох калорії, французька — від п’яти і більше.
 1. Чутливість губ в 200 разів вище чутливості пальців.
 1. Чоловіки, які цілують своїх дружин перш, ніж піти на роботу, живуть на п’ять років довше.
 1. Пристрасний поцілунок тривалістю 90 секунд підвищує тиск, пульс і рівень гормонів в крові, що, за останніми даними, скорочує життя на одну хвилину.
 1. 28 січня 2002 року американці Луїза Альмодовар і Річ Ленглі виграли конкурс на найдовший поцілунок, який тривав 30 годин 59 хвилин і 27 секунд.
 1. На своїй батьківщині знаменитий французький поцілунок називається «злиттям душ» — в поцілунку задіяні не тільки губи, але і мову. Не бажаючи зупинятися на досягнутому, чуттєві французи винайшли другий варіант цього чарівного поцілунку, коли в ньому беруть участь тільки мови.
 1. 66 відсотків людей закривають очі під час поцілунку. Іншим доставляє задоволення поспостерігати за діями партнера.
 1. У Японії, Тайвані, Китаї і Кореї не прийнято цілуватися у всіх на виду. Більше того, створюється враження, що церемонія японського поцілунку винайдена спеціально науки європейцям: найбільше вона схожа на поцілунок двох піонерів кінця 70-х. Наприклад, двом японцям для того, щоб поцілуватися, треба стати обличчям до партнера на «піонерській» відстані, нахилитися (руки по швах!) і на частку секунди доторкнутися до губ один одного. А що, на тлі занадто «дорослих» ласк це навіть може здатися інтригуючою!
 1. Під час поцілунку в організмі виробляється речовина, за своїм наркотичним впливом у 200 разів перевищує морфій, — цілуються наповнює відчуття радості, захоплення і щастя.
 1. У середньому людина витрачає 20160 хвилин (або два тижні) свого життя на поцілунки.
 1. Поцілунки жителів Крайньої Півночі — це щось більше, ніж просто потертися носами. Стикнувшись органами нюху, ескімоси розтискають губи і одночасно роблять вдих, потім видихають, стискаючи губи. Насолодившись ароматом один одного, закохані притискаються носом до щоки партнера і завмирають так на хвилину і довше.
Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.