13 цікавих фактів про секс

13 цікавих фактів про сексМи вже раніше публікували підбірку фактів про звички і сексуальні уподобання і самі-самі в сексі. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися з новими фактами про інтимні стосунки та їх наслідки.

 • Марокканський правитель, який потрапив на трон ще в першій половині XVIII століття, виявився в Книзі рекордів Гіннеса як найбільш плідний в історії батько. Згідно записів, він дав життя як мінімум 342 дівчаткам і 525 хлопчикам, а до 1721-му році кількість його спадкоємців чоловічої статі зросла до 700.
 • У питаннях продовження роду жінкам, звичайно, важко хоч трохи наздогнати сильна стать, але і тут є свої дивовижні рекорди. У тому ж XVIII столітті одна з наших співвітчизниць справила на світло 69 дітей (!) в результаті 27 вагітностей. Відважна жінка народила 16 пар двійнят, сім разів виношувала трійнят, і чотири рази на світ з’являлися відразу за чотири малюка. І адже ніякого ЕКО і таблеток тоді не було! Ось як треба піднімати демографію в країні.
 • Сучасні чоловіки, на жаль, вже далеко не так плідні, як марокканські шейхи. Згідно з медичними даними, 5% 40-річних чоловіків страждають від еректильної дисфункції, а після 65-і їх частка зростає до 15-25%.
 • Вражає ця недуга і молодих: як показало недавнє дослідження американських урологів, приблизно чверть чоловіків від 18 до 25 років коли-небудь стикалися з проблемами з ерекцією.
 • Психологи кажуть, що частою причиною невдалого статевого досвіду стає неправильний настрій і комплекси. Так от, для тих, хто так само не впевнений у своїх чоловічих силах і «достоїнства» є хороша новина: розмір, всупереч чуткам, не має ніякого значення. По-перше, згідно з соцопитуванням, проведеним в Америці, набагато більше значення вимірювань у сантиметрах надають самі чоловіки — більшості ж жінок абсолютно все одно. А по-друге, середній (тобто нормальний!) розмір пеніса в ерегованому стані становить від 12 до 14 сантиметрів. Так що «приголомшливі» зовнішні дані порноакторів — зовсім не привід засмучуватися і комплексувати.
 • Сексуальні комплекси, на жаль, знайомі не тільки чоловікам. Як з’ясували британські соціологи, практично половина сучасних жінок настільки невпевнені в собі, що воліють займатися сексом… тільки в стані алкогольного сп’яніння! А 6% опитаних взагалі зізналися, що ще жодного разу не вступали в статевий зв’язок на тверезу голову. Основні причини «інтимного алкоголізму» — бажання набратися хоробрості і «дотримання традицій романтичної обстановки». Однак, деяким дамам, мабуть, просто неприємно фізична близькість з чоловіками, уклали вчені. 14% представниць слабкої статі не можуть навіть заснути поруч з партнером, якщо на сон грядущий не пити вина.
 • Не менш сумну статистику надали дослідники американської компанії — виробника гігієнічних засобів для жінок. Виявляється, трохи більше 10% жінок регулярно займаються сексом… проти свого бажання. Причому мова аж ніяк не про насильство, а про традиційних подружніх обов’язки! Кожна 9-я з опитаних дам заявила, що інтим — це взагалі мало не гірше ніж прання або прибирання, а аналогічну кількість респондентів назвали секс «дратівної перешкодою».
 • Беручи до уваги вищевказане ставлення заміжніх жінок до сексу, нічого дивуватися, що кожна 10-я сімейна пара вважає за краще спати в окремих ліжках. Принаймні, так стверджують співробітники Національного фонду досліджень сну в Англії.
 • Невпевненість в собі і можливе розчарування не заважає представницям прекрасної статі розлучатися з невинністю в середньому в 17 з половиною років. Такі дані показало дослідження Інституту Кінсі в Каліфорнії (США). Для чоловіків же приблизний вік вступу в статеве життя становить трохи менше 17-в.
 • Всупереч поширеній думці, аж ніяк не всі чоловіки завжди досягають оргазму під час сексу. За даними Національного дослідження здоров’я і соціального життя Великобританії, лише 75% представників сильної статі можуть похвалитися регулярними успіхами. Серед жінок цей показник ще менше: лише 29% британок заявили, що отримують задоволення при кожному статевому контакті.
 • Поняття «дружнього сексу», схоже, стає нормою серед сучасної молоді. Під час опитування в Державному Університеті Уейна в США дві третіх студентів розповіли, що вступали в інтимний зв’язок без всяких зобов’язань, просто «по-дружньому».
 • Ще один показник, за яким чоловіки трохи обігнали жінок — це середнє число статевих партнерів. Сильна стать, за даними національного Центру статистики здоров’я США, як правило встигає «ближче познайомитися» з 7-ма жінками протягом життя, а от кількість інтимних «інтрижок» для дам становить 6.
 • Втім, в чомусь сучасні жінки стають все більш і більш мужніми, принаймні, в питаннях, що стосуються їх потомства. Так, якщо на початку 60-х приблизно 44% працюючих жінок не брали тривалої відпустки на період вагітності, то в 2000-х частка таких відважних мам зросла до 66%.
 • Розвиток медичної науки і технологій не сильно допомогли людству в питаннях безпечного сексу. Згідно зі статистикою, кожна 2-я в світі жінка так чи інакше заразитися вірусом папіломи людини (ВПЛ), і в 10% випадків це обернеться розвитком захворювання. Одна з форм вірусу (найменш небезпечна) викликає відносно нестрашні шкірні бородавки, а ось інша може призвести до розвитку раку шийки матки, від якого в Росії щорічно вмирають близько 6 тисяч жінок. Передається зараза статевим шляхом і для чоловіків, до речі, жодних онкологічних наслідків мати не може.
Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.