10 веселих фактів про поцілунки

10 веселих фактів про поцілункиЦілуватися, притискається губами, цілуватися взасос, ніжитись, займатися мовним реслингом, грати в хокей з мигдалинами… Називайте, як хочете, а я кажу про поцілунки.

Це дивний феномен, якщо подумати про механізм… Прикластися ротом до рота іншої людини, стосуватися мовами, обмінюватися слиною. Яким чином ми до цього дійшли? Цей дивний акт, при належному виконанні, може зробити життя стоїть того, щоб його прожити. Нова книга «Історія поцілунку: приємний і сексуальний погляд на історію поцілунку», автора Джоани Уонен (Joanne Wannan), досліджує історію нашого улюбленого любовного проведення часу. Далі на сторінці десять фактів про поцілунки, які, можливо, ви не знали.

  1. Слово “поцілунок” походить від німецького слова “kussjan.” Чи означає це, що німці винайшли поцілунки? Ніколи не подумала б…
  1. Середньостатистична людина протягом усього життя проводить близько 15 днів, цілуючись. Це як повноцінну відпустку!
  1. Поцілунки є хорошим тренуванням. Однохвилинний поцілунок спалює 26 калорій. Тому цілуватися протягом години, набагато більш ефективно, ніж напружуватися час в спортзалі.
  1. Поцілунки наводять безлад ваші гормони. Швидкий поцілунок в щоку може підвищити ваш рівень гормонів в достатній мірі для того, щоб вкоротити ваше життя на одну хвилину. Чудове виправдання для того, щоб замість цього потиснути руку.
  1. Французький переклад поцілунку з мовою звучить як “roulant une pelle,” що перекладається як “ворочати ложкою.” Мммммм … сексуально.
  1. У 1500-х в Неаполі поцілунки на людях каралися смертю. По совісті кажучи, інколи мені хочеться пристукнуть людей, які переборщують з цим на публіці.
  1. Перший одностатевий екранний поцілунок відбувся в 1922 році між двома жінками в тюремній німий сцені у фільмі Сесіл Б. ДеМилле (Cecil B. DeMille) “Вбивство”.
  1. Жителю Міннесоти Альфреду Уолфману (Alfred Wolfman) належить рекорд за найбільшу кількість людей, яких він поцілував. У 1990 він поцілував 8,001 людей за вісім годин. Свята помада!
  1. Студенти коледжу Метт Дейлі (Matt Daley) і Боббі Кансиелло (Bobby Canciello) в минулому вересні побили світовий рекорд книги рекордів Гіннеса в категорії найтриваліший непрерывающийся поцілунок у світі. Вони цілувалися майже 33 години. Так тримати, хлопці!
  1. Поцілунки – брудне дію. Всього лише один поцілунок з мовою може передати до 278 видів бактерій. Ті з нас, хто одержимий чистотою, повинні постаратися забути про це наступного разу, коли ми опинимося десь поряд з парочкою губ.

 

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.