10 цікавих психологічних фактів

  1. 10 цікавих психологічних фактівМіж зовнішнім виглядом і злочинністю є пряма залежність. Злочинці менш привабливі, ніж середня людина. А люди, які більш привабливі, набагато рідше йдуть на злочини.
  2. Свідки-чоловіки і свідки-жінки по-різному запам’ятовують деталі злочинів. Коли злочинець, наприклад, вихоплює сумочку, жінки–свідки запам’ятовують вираз обличчя жертви. Свідки-чоловіки, навпаки, запам’ятовують грабіжника.
  3. До речі, чим спокійніше виглядає людина, тим рідше іншим людям приходить в голову йому суперечити. Навпаки, людина, який відстоює свою точку зору з запалом, ризикує зустріти добре аргументоване й шалений опір.
  4. Магазини мають цілий арсенал психологічних прийомів. Наприклад, відомо, що, змінивши цінник з «Персик – $0.25 / штука» на «Персик – $1 / 4 штуки», можна збільшити продажі рівно наполовину.
  5. Також відомо, що в магазинах одягу жінок-жінки, перш за все, звертають увагу на полиці і вішалки, на яких панує безлад. Підсвідомо їм здається, що саме там знаходиться все найцікавіше.
  6. У незнайомому місці більшість людей робить поворот направо. Тому, якщо ви не хочете опинитися в натовпі або стояти довго в черзі, ідіть ліворуч або займайте ту чергу, лівіше.
  7. Команди, які грають у чорній формі, набагато частіше караються рефері. Це було доведено за багаторічною статистикою НХЛ і НФЛ.
  8. Хороші оцінки запам’ятовуються набагато краще, ніж погані. «П’ятірки» пригадуються в 89% випадків, а трійки – лише 29%. Як ви здогадуєтеся, людям здавалося, що оцінка була краще, ніж у реальності.
  9. Середній чоловік стверджує, що мав секс з 7 жінками. Середня жінка приписує собі 4 партнера. Справа в тому, що у чоловіків і жінок різна мотивація. У чоловіків мати багато напарниць вважається плюсом, а у жінок – навпаки. Тому й «запам’ятовують» кількість партнерів вони по-різному. Насправді, кількість приблизно однакова.
  10. Найвідоміший приклад «обману через чесність» це «Рух Радикальної Чесності» (Radical Honesty) Бреда Блэнтона. Блентон пішов у психобизнес, щоб переспати з 500+ жінками і 20+ чоловіками і жити за чужий рахунок, і це абсолютно не приховує. Маючи психологічну освіту, він чудово обізнаний про те, що людина, який озвучить свої манипуляторские наміри, буде виглядати в очах оточуючих БІЛЬШ ЧЕСНИМ, ніж людина, у якого ці манипуляторские наміри повністю відсутні або він їх пригнічує.
Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.