10 цікавих фактів про популярні нічні кошмари

10 цікавих фактів про популярні нічні кошмариДайан Брендом багато років вивчає сон. Письменниця каже, що наша підсвідомість намагається повернути нам внутрішній баланс і цілісність. В цій новині ми розповімо вам, чому сняться ті чи інші кошмарні сни.

  1. Хвороба та інші ситуації, пов’язані зі здоров’ям

Подібні сни сняться, коли людина боїться чогось нового, що має увійти в його життя. Але також це може означати страх підхопити якусь хворобу, або боязнь, що все піде не так, як задумано. У рідкісних випадках сон про хвороби є передвісником і сниться, коли хвороба вже є, але людина про неї ще не знає.

  1. На вас напали або поранили

Цей сон говорить про страх перед іншими людьми. Ймовірно боязнь критики, або боязнь не вписатися в нове оточення. Іноді цей кошмар говорить про страх реального насильства. Тому, щоб правильно витлумачити сон потрібно знати, що відбувається в житті людини.

  1. Проблеми з авто

Цей тип кошмару означає втрату сил рухатися далі, або втрату контролю над власним життям. Часто машина символізує здатність досягати чогось нового в житті.

  1. Тонути

Ймовірно ви відчуваєте себе пригніченим або розумієте, що витратили багато сил на справу не отримавши нічого натомість. Для правильного тлумачення потрібно знати всі нюанси сну.

Наприклад, уві сні ви можете тонути і нікого не бачити навколо, або навколо може бути багато людей, які вас топлять у сні навмисно. У кожному разі тлумачення сну буде різним.

  1. Падіння

Падіння зі сні не можна вважати кошмаром. Адже існує «гипнагогическое стан», так званий перехід між неспанням і сном. Під час цього стану ми відчуваємо, що падаємо і від переляканого здригування прокидаємося, розуміючи, що це був лише сон.

Але кошмари з падіннями говорять про наявність боязні висоти, про страх втрати контролю над ситуацією, а іноді навіть про страх смерті.

  1. Випадання зубів

Якщо у людини уві сні випадають зуби, значить він відчуває, що не справляється з покладеними на нього завданнями, або розуміє, що у нього не виходить направити життя в потрібне русло. Також подібні кошмари говорять про невпевненість у соціальному житті, про боязні афішування некомпетентності в якому-небудь справі, або про відчуття власної непривабливості. Інтерпретація залежить від подій в житті людини.

  1. Загубитися

Цей кошмар можна побачити в будь-якому віці, але для дітей він, звичайно ж, набагато страшніше. Коли таке сниться дорослому, це означає, що людина не розуміє, в якому напрямку йому варто рухатися і яке рішення варто прийняти.

  1. Провалити іспит

Досить поширений тип сновидінь. Говорить про те, що людина не готова до чого-небудь, або зробив важливу справу, не так як слід. Завалити іспит може людина, що відчуває невідповідність місця, яке займає. Для розшифровки потрібно знати деталі.

  1. Голий в публічному місці

Цей сон говорить про відчуття беззахисності і уразливості. Людина боїться, що його секрети стануть відомі всім, що він не впорається зі справою, або не зможе виправдати очікувань.

  1. Переслідування

Найчастіше це означає, що людина відчуває себе пригніченим через те, що його наздоганяє те, чого він уникав. Страх не встигнути зробити те, що необхідно.

При інтерпретації подібних снів важливо враховувати емоції щодо погоні. Якщо погоня не викликало неприємних відчуттів, то кошмаром це назвати не можна.

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.