10 цікавих фактів про гіпноз

  1. 10 цікавих фактів про гіпнозВсупереч різним міфам, гіпнотизери не володіють надприродними здібностями. Вони володіють необхідними знаннями та навичками. Гіпнотизер є всього лише «провідником» у стан трансу, допомагаючи людині скинути з себе психологічні затиски і максимально розслабитися.
  2. Якщо людина легко піддається навіюванню, його можна переконати в тому, що він — геніальний художник чи музикант. Коли одній людині навіяли, що він геніальний американський шахіст і запропонували зіграти в шахи, то його першою реакцією була вимога гонорару в 1 млн доларів.
  3. Більшість західних зірок вже встигло випробувати чудодійну методику гіпнозу на собі. Так, багато років тому актриса Дрю Беррімор боролася з наркозалежністю за допомогою гіпнозу, а солістка «Black Eyed Peas» Фержди зверталася до фахівців цього профілю, щоб позбутися від алкоголізму.
  4. Популярний досвід гіпнозу. У великій аудиторії шматочок вати змочується якоюсь рідиною. При цьому повідомляється: «Зараз почне поширюватися досить сильний неприємний запах. Хто відчує його — прошу підняти руку». Проходить кілька хвилин, і в перших рядах починають підніматися руки. Їх все більше і більше… Нарешті вся аудиторія сидить з піднятими руками: деякі вільною рукою затискають ніс. Кого-то з першого ряду виводять із залу: йому стало погано… насправді ж ватка не видає взагалі ніякого запаху: у цьому може переконатися кожен бажаючий.
  5. Коли людина знаходиться під гіпнозом, у нього зникають будь-які алергічні реакції. Виходить, алергія багато в чому залежить від свідомості.
  6. В Австрії успішно діють курси гіпнозу для службовців банків і ювелірних магазинів. Вони дізнаються, як можна швидко загіпнотизувати грабіжника в разі нападу.
  7. Жодна людина не може бути загіпнотизований, якщо він цього не захоче сам. Без необхідної мотивації і бажання ні одна людина не в змозі увійти в гіпнотичний стан.
  8. Згідно зі статистикою, найчастіше в світі гіпноз використовується як заспокійливий засіб, на другому місці — лікування депресії, а на третьому — кодування від алкоголізму.
  9. Гіпноз придумав один англійський хірург в 19 столітті. І придумав він його, між іншим, для знеболювання при хірургічних операціях.
  10. Виявляється, людина піддається самогіпнозу. Протягом дня людина неодноразово впадає в стану короткочасного трансу. Таким чином, психіка захищає себе від перевантажень.
Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.