10 фактів про чоловіків, які невідомі жінкам

10 фактів про чоловіків, які невідомі жінкамНапевно, багато жінок погодяться з тим твердженням, що часом набагато легше вирішити найскладніше завдання з вищої математики, ніж зрозуміти чоловіка.

У той час як чоловіки навіть не намагаються зрозуміти жінок, прекрасна половина людства прагне розгадати, як думають і діють чоловіки. За даними опитувань, є як мінімум 10 фактів про чоловіків, які допоможуть дівчатам знайти індивідуальний підхід до свого обранця. За допомогою даної інформації кожна пані зможе краще дізнатися свого партнера і зрозуміти мотивацію його вчинків.

Можливо, що комусь пощастить, і дані факти не підійдуть конкретному чоловікові. Але швидше за все, так чи інакше, кілька пунктів співпадуть з реальністю.

Прямолінійність

Психологи вже давно довели той факт, що чоловіки не терплять тонких натяків. Як правило, вони пропускають їх повз вуха. Наприклад, дівчата мають властивість впадати в лють, коли тонкі натяки на подарунок в честь знаменної дати або дня народження чоловік просто ігнорує.

Тут треба запам’ятати наступне: якщо чоловіка натяками просити подарувати вподобані парфуми або модне і просто приголомшливе прикраса, то, швидше за все, вони залишаться не почутими. В крайньому випадку, молода людина подарує коробку цукерок з молочною начинкою, незважаючи на те, що його обраниця віддає перевагу темний шоколад, а в даний момент взагалі знаходиться на дієті.

Солодка лестощі

Дівчата можуть знати найрізноманітніші факти про чоловіків, але коли справа стосується особливостей чоловічої поведінки, дуже часто забувають про те, що солодке люблять лестощі не тільки дами, але й представники сильної статі. Чоловікам легко лестити, а, отже, і маніпулювати ними. Наприклад, молодий чоловік вміє готувати. Те, що більшу частину іменитих шеф-кухарів у світі становлять чоловіки, звичайно, відомо всім. Але у кожної дівчини є кілька знайомих хлопців, які здатні тільки на те, щоб відкрити банку і зварити яйце.

Отже, якщо немає особливого бажання пізно ввечері готувати вечерю, то завжди можна попросити коханого чоловіка приготувати його коронна страва. Тут головне не забути сказати йому, як чудово він готує. Те ж правило діє і в спальні. Кожному чоловікові подобається, коли його обраниця хвалить його як самого кращого коханця, з яким ніхто не зрівняється. Але головне не переборщити. В іншому випадку молода людина захоче дізнатися, скільки ж коханців було у його партнерки до того.

Головна роль

Той факт, що чоловіки є більш конкурентоспроможними і прагнуть домінувати над жінками, відомий давно. В даному випадку, дівчині необхідно в повній мірі використовувати своє вміння маніпулювати чоловіком і інші жіночі хитрощі, щоб змусити партнера робити те, що вона хоче. Але не варто перегинати палицю і відводити чоловіка з наміченого шляху. Адже основне завдання полягає якраз у тому, щоб керувати чоловіком не відбираючи в нього головної ролі у відносинах.

Чоловіки люблять брехати

Деякі чоловіки люблять іноді прибрехати, і цілком зрозуміти причини цієї звички неможливо. Практично кожному чоловікові властиве фліртувати з протилежною статтю, але не варто це сприймати як перша ознака невірності або вітряна. При цьому, влаштовуючи скандал своєму обранцеві, багато дівчат зовсім забувають про те, що з великим задоволенням відповідають на знаки уваги інших чоловіків. З-за чого часом всі тільки ускладнюється. В ідеалі, звичайно, кожна жінка мріє знайти такого чоловіка, який буде дивитися виключно на неї. Звичайно, це важко, тому єдине рішення — не упускати чоловіка з вигляду, але при цьому не влаштовувати скандали на рівному місці.

Геть плітки

Чоловіки не люблять збирати і поширювати плітки. Напевно, не кожна дівчина з цим погодиться, але тим не менш, як показали соціологічні опитування, це факт. Збираючись ввечері з друзями в пабі або барі, чоловіки, на відміну від жінок, не стануть протягом усього вечора обговорювати, з ким зустрічається сусідка з протилежного квартири.

Приховані почуття

Кожна дівчина знає, що чоловіки не плачуть не тільки під час перегляду сентиментального кіно, але навіть якщо хтось із близьких вмирає. Насправді чоловікам властиво плакати, але роблять вони це, як правило, поодинці, потай від усіх. Науково доведено, що жінки живуть довше за чоловіків, тому що можуть вільно розплакатися. Адже в якійсь мірі сльози можна назвати ліками: разом з ними йдуть негативні емоції і стрес. Зрозуміло, що в такій ситуації хусточку дівчатам просто необхідний. Як було встановлено, чоловіки користуються носовою хусткою тільки через нежиті під час застуди і в будь-якому іншому випадку, але не тоді, коли не плачуть.

Думки про секс

Той факт, що всі чоловіки буквально одержимі сексом, відомий всім. Але не варто дивуватися тому, що обранець намагається якомога швидше дійти до оргазму і спокійно лягти спати. Прелюдія має дуже важливе значення, скоріше, для жінок, ніж для чоловіків. Тому краще заздалегідь попросити партеру не поспішати в ліжку. Якщо говорити чоловічою мовою, тобто така метафора: для чоловіків секс — це спринт, а для дівчат — марафон.

Мовчання про почуття

Більшість чоловіків не можуть вимовити вголос те саме заповітне визнання в любові, яке хоче почути кожна дівчина і як можна частіше. Чоловікам дуже важко висловити свої справжні почуття. Вони щиро не розуміють, що дівчатам важливо це чути частіше, ніж раз на рік з нагоди Дня Святого Валентина. Тому доведеться потрудитися пояснити їй, чому так хочеться чути від нього зізнання в любові як можна частіше. Також важливо пояснити те, що дівчині хочеться чути те, чому він любить саме її. Якщо молода людина все ж не наважиться вимовити це вголос, то допоможе електронна пошта. До того ж, існує чимало інших способів говорити один одному про свої почуття.

Велика дитина

Навіть у зрілому віці чоловіки люблять грати. Отже, жоден з них не відмовиться від такого подарунка як радіокерований автомобіль, вертоліт або поїзд, наприклад. У той час як улюблені іграшки дівчат, хоч і працюють від батарейок, але не їздять на коліщатках і не літають по повітрю, а просто сильно вібрують. В даному випадку, можна скористатися настільки простим захопленням коханого і запропонувати урізноманітнити за допомогою іграшок для дорослих своє інтимне життя.

Любов до автомобілів

Чоловіки люблять автомобілі — це визнаний факт. Але якщо їх більшою мірою хвилюють технічні характеристики авто, то дами цікавляться кольором, оздобленням та іншими особливостями дизайну. Крім того, чоловікам подобається подорожувати і прокладати маршрути, в той час як дівчат цікавить пункт призначення. Найцікавіше, що даний факт є протилежністю інтимного питання, який був описаний раніше. Якщо дівчат турбує сексуальне подорож і маршрут до виконання, то чоловіки прагнуть пропустити поїздку і як можна швидше досягти пункту призначення.

Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.