10 дивовижних фактів про побачення

10 дивовижних фактів про побаченняВчені не втомлюються проводити дослідження, вивчаючи особливості романтичних відносин. Можливо, деякі відомості послужать вам доброю порадою.

Дізнайтеся про самих цікавих і пізнавальних факти про побачення і знайомствах, які опублікував іноземний портал facts.randomhistory.com.

  1. Жінка може збільшити свої шанси на те, що з нею познайомиться сподобалася чоловік, якщо вона розпряміть плечі і схрещені руки, обміняється з ним поглядом і посміхнеться.
  1. 33% віртуальних романів переростають у реальні.
  1. 92% матерів-одинаків найбільше хотіли б зустріти розлучених чоловіків, у яких теж є діти.
  1. Більшість пар розлучаються на третій або п’ятий місяць після початку відносин.
  1. Погоджуючись на знайомство по інтернету, жінки найбільше побоюються зустріти маніяка, чи серійного вбивцю, у той час як чоловіки бояться, що їх нова знайома виявиться… толстой.
  1. Дослідники з США впевнені, що жінки і чоловіки складають перше враження один про одного ще до того, як один з них відкриває рот. Тому дуже важливо дивитися на партнера відкрито, з посмішкою, і не сутулитися.
  1. Службові романи дуже популярні, адже ми проводимо на роботі так багато часу! За статистикою 4 з 10 службових романів закінчуються весіллям.
  1. Якщо ти хочеш закласти фундамент відносин після першої ж зустрічі, називай свого нового знайомого по імені під час побачення.
  1. Нескінченні суперечки про те, коли чоловік має зателефонувати після першого побачення, вже порядком набридли. Однак дослідники відносин вважають, що перший дзвінок слід зробити через два або чотири дні, але ніяк не пізніше і не раніше.
  1. У більшості випадків, вперше пара цілується на другому побаченні.
Поделиться в соц.сетях:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.